News NOWOŚCI W KINACH: Mumia, Słoneczny Patrol i inne premiery walczą od dziś o widza - FilmPL
Na co do kina  |  09 Czerwiec 2017 o 18:55  |  
komentarze: (0)
  |  
0 (0)
Kolejny weekend przed nami. Od dziś kinach całej Polski widzowie będą mieli okazję obejrzeć: "Mumia", "Baywatch. Słoneczny patrol", "Ponad wszystko", "Serce z kamienia", "Królowa Hiszpanii" oraz "Słodkich snów" .

"Mumia"

Starożytna królowa myślała, że jest bezpieczna w swoim grobowcu ukrytym pod piaskami bezlitosnej pustyni. Dawno, dawno temu została niesprawiedliwie pozbawiona swojego przeznaczenia. Teraz została obudzona, a wraz z nią jej wściekłość, która rozrastała się przez tysiąclecia i okrucieństwo, które wymyka się ludzkiemu zrozumieniu.

Gatunek: Fantasy, Przygodowy
Produkcja: USA

Zwiastun:"Baywatch. Słoneczny patrol"

Dwóch ratowników wodnych rywalizuje między sobą o angaż na kalifornijskiej plaży. Filmowa wersja słynnego serialu lat dziewięćdziesiątych.

Gatunek: Komedia, Akcji
Produkcja: USA


"Ponad wszystko"

Maddy to błyskotliwa osiemnastolatka z wielką wyobraźnią. Jest bardzo ciekawa świata, ale cierpi na rzadką chorobę. Krótko mówiąc, jest uczulona na cały świat. Dlatego od lat nie opuszcza sterylnego domu zaprojektowanego przez jej matkę. Jednak Olly, chłopak, który właśnie wprowadził się obok, nie zamierza pozwolić, by to stanęło im na przeszkodzie. Choć patrzą na siebie przez szyby, bez szansy na dotyk, łączy ich wyjątkowo silna więź. Pragną wspólnie poznawać świat i doświadczyć pierwszej miłości. Wiedzą, że konsekwencje mogą być ogromne, ale są gotowi zaryzykować wszystkim, aby być razem.

Gatunek: Melodramat
Produkcja: USA
"Serce z kamienia"

Film jest osobistą historią opartą na doświadczeniach reżysera, dorastającego w bliskim kontakcie z – budząca zachwyt i grozę – naturą. To opowieść przenosząca w intymny świat dwóch nastolatków Thóra i Christiana, wchodzących w okres odkrywania swojej seksualności i pierwszych inicjacji. Obraz przedstawiający w najbardziej prawdziwy sposób młodość i to jak determinuje ona kolejne etapy życia.

Gatunek: Dramat
Produkcja: Dania, Islandia
"Królowa Hiszpanii"

Gwiazda filmowa (Penélope Cruz) wraca po latach do Europy, by zagrać w wielkiej produkcji „Królowa Hiszpanii”. Znane nazwiska, najlepsi fachowcy, bajeczne plany zdjęciowe i setki statystów - na pierwszy rzut oka wszystko wygląda idealnie. Do momentu, gdy statyści zaczynają wymykać się spod kontroli, fachowcy romansować, reżyser zamiast krzyczeć „akcja!” zasypia, a mający zastąpić go członek ekipy filmowej, zostaje aresztowany. Reszta filmowców – zbieranina barwnych i przezabawnych osobowości – rusza mu na ratunek i obmyśla genialny plan ucieczki.

Gatunek: Dramat, Komedia
Produkcja: Hiszpania
"Słodkich snów"

Idylliczne dzieciństwo Massimo (Valerio Mastandrea) dramatycznie zakończyła śmierć wielbionej przez niego matki. Gdy - już jako dorosły mężczyzna - szykuje się do sprzedaży mieszkania rodziców, nawiedza go traumatyczna przeszłość. Współczująca mu lekarka Elisa (Bérénice Bejo) próbuje mu pomóc skonfrontować rany z lat dziecięcych

Gatunek: Dramat
Produkcja: Francja, WłochyKomentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.

Gorące Wiadomości