News BOX OFFICE POLSKA: Strażnicy Galaktyki vol.2 najlepsi - FilmPL
BoxOffice  |  11 Maj 2017 o 09:20  |  
komentarze: (0)
  |  
6.4 (5)
W dobrym stylu "Strażnicy Galaktyki vol. 2" rozpoczęły przygodę w polskich kinach. Choć wynik otwarcia 205 tysięcy widzów może nie jest zachwycający, jest on i tak trzykrotnie wyższy od wyniku pierwszej części "Strażnicy Galaktyki" . Tym samym "Strażnicy" wypchnęli "Szybkich i Wściekłych" na trzecie miejsce.

Zwiastun "Strażnicy Galaktyki vol. 2"


Drugi miejsce w zestawieniu mimo zawirowań na szczycie utrzymał film "Dzieciak rządzi" . Animację zobaczyło 75 tysięcy widzów, a w sumie jest to już spora rzesza 710 tysięcy osób. "Szybcy i wściekli 8" niestety spadli na trzecie miejsce oraz zanotowali 56% spadek frekwencji, która wyniosła w ostatni weekend 61 tysięcy widzów. Mimo to "ósemkę" łącznie zobaczyło już 925 tysięcy osób co jest dobrym wynikiem w tym jakże słabym frekwencyjnie okresie wiosennym.

Dalsze pozycje w zestawieniu to istny przekładaniec nowości filmowych oraz filmów, które już dłuższy czas widnieją w rankingu. Czwarte miejsce zanotowała premierowa animacja "Riko prawie bocian" (26 tys. wydzów), druga premiera - polski dramat "Szatan kazał tańczyć", przyciągnęła zaledwie 12,4 tysiąca osób plasując się na szóstym miejscu. W rankingu pojawiła się jeszcze jedna premiera - film "Przyrzeczenie" ze słabym wynikiem 6202 osób (przy 88 kopiach).

Zwiastun "Riko prawie bocian"


"Piękna i Bestia" Disneya powoli opuszcza zestawienie. Po 8 tygodniach wyświetlania, film spadł na 7 miejsce z frekwencją 7,7 tysiąca osób, jednak łącznie na ten obraz wybrało się do kina ponad 1 milion osób.

Pełne zestawienie Box Office'u Polska dostępne TUTAJ.
Komentarze: (0)  Rozwiń by komentować


Nikt jeszcze nie dodał komentarzy.
Bądź pierwszy - wpisz komentarz.

Gorące Wiadomości